#3 PODRÓŻNICZE SŁODYCZE ZZA SZYBY #4


Celów podróżniczych mam wiele. Jednak ze względu na szereg obowiązków nie mogę zrealizować ich od razu. Zresztą czym byłyby marzenia, gdyby można było spełniać je od tak, za pstryknięciem palców?! Dlatego w poście tym postanowiłam podzielić się z Tobą swoimi priorytetami podróżniczymi.

#1 Finlandia (Laponia)

Finlandia zawsze będzie wiodła prym wśród marcepanowych destynacji, zwłaszcza że opływa w majestatyczne miejsca. Zresztą jak mogłabym ominąć śniegiem i mrozem ociekającej Laponii.

#2 Japonia (Tokio)

Zwłaszcza w okresie Hanami, gdy Japonię pokrywają biało – różowe kwiaty. Święto podziwiania kwiatów wiśni chętnie spędziłabym w tokijskich parkach: Ueno, Shinjuku Gyoen, Chidorigafuchi i Sumid.

#3 Rumunia (Transylwania)

Jako miłośniczka horrorów za must have uważam odwiedzenie Transylwanii i mieszczącego się tam zamku karpackiego wampira Drakuli. W końcu zawsze miałam słabość do miejsc, które skupiają piękno i mistycyzm w jednym.

Finlandia, Japonia i Rumunia, to cele moich kolejnych podróży. Jednak nie zamierzam ograniczać się tylko do nich i będę je przeplatała innymi wyprawami.

Jeżeli odwiedziłeś/aś, któreś z wymienionych przeze mnie miejsc, to będę bardzo wdzięczna za pozostawienie kilku wskazówek w komentarzu pod postem.

Wiedz, że także bardzo chętnie czytam każdą Twoją prywatną wiadomość, wysłaną do mnie za pośrednictwem poczty elektronicznej czy któregoś z portali społecznościowych, na którym jestem obecna.

PHOTO BY Róża Błaś

Comments