WYJAŚNIENIA SŁÓW KILKA


Dotąd pisałam na blogu o mediach społecznościowych i podróżach. Stąd możesz znaleźć m.in. etykietę "media społecznościowe". Jednak uważam, że wpisy na blogu powinny płynąć prosto z serca, dlatego zainteresowanie tematyką ICT postanowiłam ograniczyć do publikacji artykułów w czasopismach. Informacje o nich znajdziesz w zakładce "OPUBLIKOWANE".

Tymczasem podróże i bieganie stanowią dla mnie siłą napędową. To dzięki nim każdego dnia czerpię chęci do działania i systematycznego podnoszenia poprzeczki, co wiąże się z częstym wychodzeniem poza strefę komfortu. To je przekułam na życiowe cele i to one zarówno inspirują mnie, jak i motywują do dzielenia się z Tobą przeżyciami z nimi związanymi. Efektem podjęłam decyzję, że to im poświęcę w całości ten blog.

MAKING OF

W momencie pisania tego postu jadę pociągiem przewoźnika kolejowego Arriva i jestem świadkiem jak kolejno pasażerowie z nieuwagą otwierają otrzymane butelki z wodą gazowaną (pomimo ostrzeżeń pracownika Arriva o obecnym w nich gazie) i oblewają się nią. Nie ma to jak przemyślana akcja promocyjna!

PHOTO BY Jorge Nobre

Comments